info@vedatarslan.com.tr 0216 441 0 700
info@vedatarslan.com.tr 0216 441 0 700

Düğün Fotoğraf ve Video

Nişan Fotoğraf ve Video

Kına Fotoğraf ve Video

Sünnet Fotoğraf ve Video

Vedat Arslan Photography

22 yıllık profesyonel fotoğrafçılık tecrübesiyle ve her geçen gün gelişen teknolojiye uyum sağlayarak yüksek vizyon ışığımızla, siz pek değerli müşterilerimize İstanbul içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Vedat Arslan Photography olarak önceliğimiz gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, kullandığımız ekipman ve yazılımları sürekli güncel tutarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye getirmektir.
 
Bu sayede her geçen gün  yeniliklere açık olup, yenilenerek, yeni kalmak prensibimiz olmaya devam etmektedir.
 
Sizlere verdiğimiz hizmetler içerisinde düğün, nişan, sünnet, kına ve özel gün (toplantı-seminer – açılış – kutlama – baby shower gibi) organizasyonlarınızda profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmeti vermekteyiz.
 
Özellikle düğün – nişan – kına ve sünnet organizasyonlarınızda verdiğimiz fotoğraf ve video hizmeti tek düze değil sizlerden gelen tüm isteklere göre şekillendirilip bir çok alternatifli paket olarak hazırlanarak sizlere sunulmuştur. Sizlerde takdir edersiniz ki  görsel hizmet verdiğimiz için sizleri çalışma ofisimizde misafir ederek  hizmetlerimizi görsel olarak beğeninize sunmayı tercih etmekteyiz